002.Odmowa oceny bloga Campoacuario


Odmawiam oceny bloga Elizabeth.
Powód? Od marca nie pojawiła się żadna nowa notka.
Kolejka nadal jest zamknięta.
Jak będzie otwarta, poinformuję.
Ome - jeśli się zgłosisz w zakładce "kolejka", twój blog zostanie oceniony po zdjęciu blokady.

4 komentarze:

 1. Broz-Tito, dziękuję za wskazówkę, już się zgłosiłam. Życzę Wszechstronnym powodzenia na sesji/na maturze/w czasie ostatnich tygodni roku szkolnego :)
  Ome

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, życzenie mi powodzenia w najbliższej sesji jest dobrym pomysłem.
   Dzięki!
   I mam nadzieję, że nie naczekasz się za długo. Postaram się w miarę możliwości zacząć ogarniać twojego bloga przed 20 czerwca - czy masz dla mnie jakieś wskazówki? Chcesz bym na coś zwróciła większą uwagę albo coś w tym rodzaju?

   Usuń
  2. No to trzymam kciuki :)
   Do 20 czerwca powinnam wrzucić na żurnal dwa teksty, w tym ostatni rozdział jednego z dłuższych opowiadań, więc to poczekanie jest mi nawet na rękę - będę mogła się dowiedzieć, jak się odbiera "Włóczykija" w całości. Jeśli chodzi o wskazówki, to tylko radzę nie czytać jako pierwszych "Dialogów historyczno-kulturoznawczych" (jeden z ekskursów), bo mogą się wydać kompletnie wyrwane z kontekstu. Poza tym kolejność czytania (teoretycznie) dowolna, więc czuj się jak u siebie w domu ;)
   A jeśli chodzi o to, na co zwrócić szczególną uwagę - myślę, że jest to odbiór "Musivum" i jako poszczególnych tekstów, i jako całości. Ostatnio odmówiono mi oceny, a jako argument podano wyjaśnienie, że piszę strasznie ciężko i nabrałam maniery odstraszającej normalnych czytelników - chciałabym zatem sprawdzić na innych oceniających, czy rzeczywiście "Musivum" jest tak ciężkie i hermetyczne, bo wcześniej się z podobnym zarzutem nie spotkałam.
   A, i jeszcze ciekawa jestem, czy cała koncepcja "Musivum" się broni - i fabularnie, i kompozycyjnie.
   Poza tym jestem ciekawa wszelkich innych wrażeń, więc może już skończę tę listę życzeń ;)
   Aha, przy okazji: jak Onet, LiveJournal ma swoje humory (choć nie tak parszywe) i czasami nie wczytuje na przykład wszystkich zdjęć na profilu. Gdyby więc nagle któreś zdjęcie zniknęło, to nie odbieraj tego jako mojego zmieniania szablonu - to po prostu ta żurnalowa zawieszka, która zżera obrazki.
   Ome

   Usuń
  3. Ok, życzenia zostaną spełnione, choć trochę czasu to z pewnością zajmie.

   Usuń