054.Odmowa oceny bloga Nigdy sama


Przykro mi, ale jestem zmuszona napisać odmowę. Blog jest prywatny, a ja nie zostałam zaproszona do przeglądania jego treści. Proszę autorkę, jeśli wciąż chce uzyskać ocenę, o ponowne zgłoszenie się i zmienienie ustawień na swojej stronie. Wówczas blog trafi na koniec kolejki. Może jest w tym trochę mojej winy, ponieważ przez długi czas zwlekałam, a na początku dało się wejść na bloga normalnie, ale autorka powinna uwzględnić fakt, że zgłosiła się do oceny i ocenienie powinna umożliwić.

To tyle, jeszcze raz wesołych świąt!

3 komentarze:

 1. Mukudori, jestem trzecia w Twojej kolejce i chwilowo na moim blogu ostatni post jest starszy niż miesiąc, mam nadzieję, że jeszcze do końca przyszłego tygodnia dodam nowy rozdział. Serdecznie proszę Cię, żebyś nie wystawiała odmowy. Blog nadal funkcjonuje, czego dowodem jest fakt, że odpowiadam na komentarze, usuwam SPAM, aktualizuję zakładki, itp.

  Pozdrawiam
  Nikumu
  oszukac-smierc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś w kolejce druga, dlatego mam nadzieję, że Twoja ocena pojawi się szybciutko. I pewnie tak się stanie, bo to chyba moja ulubiona tematyka (sama w tym siedzę).
  W porządku, dla mnie żaden problem. Dobrze rozumiem opóźnienia w dodawaniu rozdziałów, bo, jak już wspominałam, też prowadzę bloga i sama sobie mam wiele do zarzucenia.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, dziękuję. Chyba spojrzałam jeszcze przed usunięciem autora bloga z odmowy.

   Usuń