Nowa oceniająca: Elwen


Dzień dobry bardzo!
Piszę tego posta, ponieważ dzisiaj dołączyłam do załogi Wszechstronnych - i chciałam Was serdecznie zaprosić do zgłaszania się do mnie :)
Lada moment powinna pojawić się na mój temat notka w zakładce "Podróżniczki" - ponieważ jednak jeszcze jej nie ma, wypada krótko się przedstawić.
Ocenię praktycznie wszystko, co nie jest blogiem z poezją ani fotoblogiem. Wszelkie opowiadania, blogi tematyczne, etc. są więc jak najbardziej miło widziane. W wypadku blogów tematycznych, jeśli nie mam zbyt dużego pojęcia o przedmiocie zainteresowania blogera, skupię się na tym, ile mogę się dowiedzieć - jeśli przypadkiem coś wiem - ocenię też poziom merytoryczny. W opowiadaniach, prócz ortografii i gramatyki, zwrócę też uwagę na spójność świata przedstawionego i logikę wydarzeń. Nie jestem pewna, co można oceniać w pamiętnikach, oprócz poprawności językowej, więc obawiam się, że jest to kategoria, w której rządzić będzie moje widzimisię (dlatego też pamiętniki oceniać będę niechętnie). W wypadku fan fiction prosiłabym o konsultację - jeśli opowiadanie osadzone jest w uniwersum, które znam, nie ma problemu, nie będę też wybrzydzać, jeśli opowiadanie jest na tyle luźno związane z oryginałem, że jego znajomość nie jest kluczowa. W innym wypadku jednak lepiej poszukać kogoś, kto wie co mówi.

To chyba by było na tyle, z rzeczy najbardziej istotnych, oprócz tego, mam małe ogłoszenie parafialne:

chętnie ocenię blogi znajdujące się w tej chwili w wolnej kolejce, na zasadach trochę innych niż regulaminowe. Jestem skłonna ocenić bloga z wolnej kolejki, nawet jeśli od ostatniego posta minęło trochę więcej, niż 30 dni - dziewczyny czekają już długo, więc powiedzmy, że notki powstałe w ciągu ostatnich dwóch miesięcy są dla mnie całkiem satysfakcjonujące. Warunkiem koniecznym jednak jest potwierdzenie zgłoszenia bloga do oceny - najlepiej w komentarzach pod tą notką. Jeśli dostanę takie potwierdzenie, ocenię te blogi poza normalną kolejką, z najwyższym priorytetem. Przepraszam za zamieszanie, ale wydaje mi się to dość rozsądną rekompensatą za szczególnie długi okres oczekiwania.

Mam nadzieję, że reszta oceniających mnie nie zje za takie swobodne poczynanie sobie z regulaminem ;)


10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Można wiedzieć, kiedy tak mniej-więcej powracasz z urlopu?
   Z tego co widzę, jestem druga w kolejce, a pierwszy blog jest zawieszony, jednak jeśli urlop ma trwać jeszcze miesiącami, pomyślałam, że może warto rozważyć przeniesienie do stażystki :).

   Usuń
 2. Witaj, Elwen.
  Pomyślnej kariery oceniającej na Wszechstronnych Ci życzę i przybywam z potwierdzeniem, że owszem, bardzo bym chciała nadal ocenę otrzymać. Jestem z bloga http://biblioteka-wyobrazni.blogspot.co.uk/ i aktualnie przebywam sobie w Waszej wolnej kolejce ;)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, muszę przyznać, że miałam nadzieję, że się odezwiesz :) Obiecuję, że teraz już czas oczekiwania będzie się liczył w dniach, nie miesiącach ;)

   Usuń
  2. Świetnie ;) dziękuję bardzo

   Usuń
 3. To ja proszę o przeniesienie od Elwen przy najbliższej aktualizacji kolejki.

  /sowiecki-szpieg/

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj w naszych szeregach! ;D i nie bój się o regulamin. Ostatecznie jest po to, żeby go łamać ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że macie na górze strony prośbę odnośnie spamu. Obawiam się, że nie spełni swojego zadania, jako że wygląda na to, że te denerwujące komentarze wysyłane są przez boty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłoby cudownie, gdyby mój blog został przeniesiony do oceny przez Elwen; bardzo dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Elwen, ja nie jadam ludzi, więc poczynaj sobie z regulaminem wedle uznania, ludzie z kolejki i tak już się naczekali, a naczekali.

  Za siebie serdecznie przepraszam, jestem na etapie poszukiwania mózgu, ale kiedyś go znajdę.

  OdpowiedzUsuń