061.Odmowa oceny bloga Ogniem i dymem


Druga odmowa. Zdziwiłam się i zasmuciłam, kiedy chciałam sprawdzić Twojego bloga, a Blogspot uprzejmie poinformował mnie, że takiego bloga nie znaleziono. Nie sądzę, aby był to błąd, więc normalnym jest, że jestem zmuszona odmówić, chociaż naprawdę nie mogłam się doczekać tej oceny i spodziewałam się wiele dobrego. No nic, mówi się trudno.
Jeszcze raz pozdrawiam i życzę dobrej nocy.


10 komentarzy:

 1. Powiadamiałam o zmianie adresu, ale spoko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli tak, to w porządku. Wówczas ocena jest aktualna, tylko że owej zmiany Villemo jeszcze nie uwzględniła przy aktualizowaniu kolejki, a ja mam w zwyczaju zerkać tylko do zakładki z nowymi zgłoszeniami. W takim wypadku zostaje mi tylko przeprosić za nieporozumienie.
   Pozdrawiam, Mukudori.

   Usuń
  2. Tylko nie ja ostatnio aktualizowałam kolejkę, tylko Elwen :P

   Usuń
  3. Nic się nie stało. Pomyłki się zdarzają.

   Usuń
 2. Oj, przepraszam, nie zauważyłam :(

  OdpowiedzUsuń
 3. W porządku! Ważne, że wszystko się wyjaśniło, nie ma co szukać winnego. Postaram się szybko wyrobić ze wszystkimi ocenami, żeby nie trzeba było zbyt długo czekać!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to ten, jakbyś coś to "ogniem i dymem" jest teraz na www.fabryka-smile.blogspot.com ;)

   Usuń
 4. Droga Klivo, blog huncwockie-tajemnice.blogspot.com jest aktywny i nadal byłabym wdzięczna za napisanie oceny :)

  Pozdrawiam, Hermiona

  OdpowiedzUsuń
 5. Mukudori, ponownie informuję, że na oszukac-smierc.blogspot.com nowy rozdział pojawi się nieco później (dziś mija miesiąc od poprzedniego postu). Blog nie jest porzucony, zaniedbany, zawieszony czy cokolwiek. Po prostu nie chcę dodawać czegoś "na odwał". Liczę na ocenę mimo tego "przedawnienia".


  Pozdrawiam,
  Nikumu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W porządku. Widzę, że bloga prowadzisz na bieżąco, bo wpadałam na niego regularnie i jestem obecnie na etapie czytania i wyłapywania błędów w rozdziałach, tak więc ocenę już rozpoczęłam.
   Pozdrawiam!

   Usuń