Informacja


Wiem, że bardzo wielu ludzi spodziewa się tutaj jakiejś mojej oceny, więc przykro jest mi poinformować, że niestety odchodzę z załogi Wszechstronnych. Powody? Za dużo na siebie wzięłam i teraz musiałam wybierać między ważniejszymi i bardziej pilnymi projektami i propozycjami. I tak mam wrażenie, że od wielu miesięcy nie zrobiłam dla Wszechstronnych absolutnie nic, więc nie mam również nic na swoje usprawiedliwienie. Mogłabym tu wypisywać o swoich projektach, planach i studiach. Ale nie będę. Każdy widzi, jak się sprawy mają.  To po prostu jest ten głupi moment, w którym muszę z czegoś zrezygnować. Rezygnuję więc z oceniania na Wszechstronnych. 
To nie tak, że mówię wam "do widzenia, żegnajcie", macham białą chusteczką i odchodzę w dal, bynajmniej. W Internecie jest jeszcze wiele miejsc, w których mnie spotkacie, jeśli potrzebujecie kontaktu. Kto wie, może kiedyś jeszcze wrócę na ten blog, w końcu spędziłam tu szmat czasu. A więc... 
Gott mit uns! Allons-y! geronimo! po raz (chyba) ostatni.

Zbogom, vidimo se!

7 komentarzy:

 1. Powodzenia z tymi wszystkimi projektami, Broz-Tito.
  Czy w takim wypadku przeprowadzka mojego bloga (www.sukcesja-chiyo.blogspot.com) do kolejki Villemo byłaby możliwa?
  Pozdrawiam ciepło,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy od tego, o czym jest twój blog, oceniam nieco inną tematykę :)

   Usuń
  2. Trudno to podsumować jednym słowem, ale z Twojego opisu wnioskuję, że powinno w Twoje zainteresowania wpadać, bo jest dużo obyczajówki na tle fantasy, dodatkowo zaprawione intrygą.

   Usuń
  3. W taki razie nie ma problemu :)

   Usuń
  4. Dziękuję bardzo. :)

   Usuń
 2. Straszna szkoda, w szczególności, że niezmiernie czekałam na dobór gifów do mojej oceny ;) Czy w takim razie mogłabym prosić o przeniesienie do kolejki Klivy? Z góry dziękuję.

  Pozdrawiam gorąco,
  summer-sky

  OdpowiedzUsuń