Reaktywacja


Jak zapewne widzicie, na Wszechstronnych coś zaczyna się dziać. Ale od początku! Ponieważ ja (czytaj Mukudori) jestem z Wszechstronnymi bardzo zżyta, i chociaż czasu na ocenianie nie ma już tak dużo, nie wyobrażam sobie, abym mogła z tym skończyć ot tak sobie. Mam ambitny plan przywrócenia Wszechstronnym ich dawnej świetności, niestety już na pewno bez Villemo, czego bardzo żałuję, ponieważ była ona bardzo długo administratorką i naszą główną ostoją. Nie wiadomo, co z Klivą, ale mam nadzieję, że nie zrezygnuje z oceniania, bo wówczas zostałabym na Wszechstronnych sama, dlatego oficjalnie jest dalej oceniającą, jednak blogi w jej kolejce stoją pod znakiem zapytania. Tyle ze spraw administracyjnych.

Otworzyłam nabór i w tym miejscu chciałabym Was bardzo prosić o pomoc – jeśli znacie kogoś, kto chciałby się podjąć oceniania albo jeśli sami mielibyście na to ochotę, to nic nie kosztuje i wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydać. W gruncie rzeczy wystarczy jedynie dobra znajomość języka, sporo zapału i nieco wolnego czasu. Tylko tyle!

Zmieniłam szablon, mam nadzieję, że nie jest zły. Zmianie uległ także motyw przewodni – nie jest to już herbata, a kwiaty. Te motywy są poniekąd naszą tradycją i chciałabym, aby tak już zostało, bez względu na to, jak wiele się tu zmieni.

Regulamin uległ lekkim modyfikacjom, w kolejce zapanowały nowe zasady, zaktualizowałam podstrony i coś zupełnie nowego – wprowadziłam oceny szablonowe i nieszablonowe. Więcej o tym na podstronach.

I jeszcze słów parę o tych nieszczęsnych kolejkach. Wiele z blogów, które tam były, złamały regulamin (były to blogi usunięte, zawieszone lub opuszczone). Usunęłam je z kolejki i niestety zabrakłoby mi czasu na powiadamianie o odmowie każdego z osobna, nie sądzę zresztą, aby autorom sprawiło to różnicę, zważywszy na zakończenie swojej działalności. Zaktualizowane kolejki nadal są zablokowane, już niedługo, mam nadzieję!

Autorów, którzy potwierdzili już chęć otrzymania oceny, mam zapisanych i na dniach wezmę się za kolejną ocenę.

Życzcie nam szczęścia! Pozdrawiam Was cieplutko…

14 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki, aby się udalo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! To nam na pewno pomoże! :D

   Usuń
 2. Powodzenia :) Na pewno wam się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny szablon!

  OdpowiedzUsuń
 4. Smuteczek, nie widzę mojego bloga na liście, a byłam zgłoszona i chyba nie jestem przeterminowana, przynajmniej nie byłam, jeśli mogę, dalej jestem zainteresowana oceną samirlih.blogspot.com :>

  PS: Cieszę się, że strona wraca do życia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, to wynika poniekąd trochę z mojego niedopatrzenia, bo nie znalazłam Twojego zgłoszenia, a byłaś na liście, lub odwrotnie i trochę się zakręciłam! Oczywiście zaraz dodam Cię do kolejki, powiedz mi tylko, czy masz w tej sprawie jakieś szczególne życzenia? ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Nie mam chyba żadnych szczególnych życzeń, chyba tylko tyle, żebym nie czekała wieczności:>

   Usuń
 5. Nie widzę żadnej listy blogów w sprawie tego, że ktoś ma napisać, czy jest zainteresowany oceną bloga, czy nie. Na wszelki wypadek powiem, że jestem zainteresowany - piaskownica-wspomnien.blospot.com z tej strony ;)
  Pozdrawiam i trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poście powyżej napisałam, że osoby, które potwierdzą chęć otrzymania oceny, spisuję u siebie, żeby nie zaśmiecać niepotrzebnie strony ;) bo to w sumie tylko taka informacja dla nas, jako że ciężko znów stanąć na nogi, a blogów trochę się nazbierało, trzeba przyznać...
   Pozdrawiam cieplutko i już zapisuję!

   Usuń
  2. A to nie doczytałem najwidoczniej, taka ze mnie gapa ;D Bywa.
   Dzięki wielkie ;)

   Usuń
 6. Chcialabym przeniesc swoj blog do kolejki Mukudori, dziekuje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Napisałam do Ciebie na mejla, Muko:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wysłany został mail. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też chciałabym dołączyć do grona ocenianych, jeśli jeszcze mogę.

  OdpowiedzUsuń