Nabór


Drogi przybyszu!
Zapewne, jeśli już się tutaj znajdujesz, interesuje Cię dołączenie do załogi Wszechstronnych. Zanim jednak napiszemy, co powinieneś umieścić w zgłoszeniu, musisz wiedzieć parę rzeczy. Pomyśl dokładnie trzy razy, zanim wyślesz do nas e-mail z prośbą o rozpatrzenie Twojego zgłoszenia. Przejrzyj wszystkie zakładki, sprawdź, czy regulaminy odpowiadają Twoim wymaganiom. Zastanów się, czy też w roku szkolnym znajdziesz pięć minut, by opublikować ocenę. Poszukujemy osób, które znają zasady interpunkcji, ortografii, stylistyki, ale też i ludzi kreatywnych, przyjacielskich i zabawnych. Zależy nam, by ekipa się znała i była zgrana. Myślę, że nie będzie to dla Ciebie zaskoczeniem, gdy wymienicie się numerami Gadu-Gadu z pozostałymi osobami. Okres próbny wynosi trzy oceny. Nie wyznaczamy progu wiekowego.
Jeśli jeszcze chcesz do nas dołączyć, wyślij e-maila zatytułowanego "Nabór", na adres mukudori.kuroko@gmail.com.
W polu treści należy wpisać:
- Nick
- Uzasadnienie, dlaczego wybrałeś akurat Wszechstronnych
- Adres strony (jeśli posiadasz)
- Nr GG (jeśli posiadasz)
- Swoje doświadczenie w dziedzinie oceniania i blogowania
- Przykładową ocenę według naszych kryteriów*

*możesz nas poprosić o wybranie losowego bloga lub wybrać sam z wolnej kolejki

O wysłaniu zgłoszenia proszę poinformować nas pod najnowszym postem. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, powiadomimy także o odmowie współpracy. Odpowiedzi należy się spodziewać tydzień od zgłoszenia, ponieważ obie oceniające muszą wyrazić swoją opinię. Informuję również, że źle wypełnionych zgłoszeń nie bierzemy pod uwagę!

Życzymy powodzenia i czekamy na nowe zgłoszenia!

11 komentarzy:

 1. Cześć.
  Nie wiem, czy w dobrym miejscu, ale chciałabym się zapytać, czy jest możliwość wybrania tylko jednego sposobu oceniania, w tym przypadku nieszablonowego, bo w poście nie jest nic na ten temat napisane (albo przegapiłam).

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę, aby był to problem, zwłaszcza teraz, kiedy popularność nieszablonowych ocen wzrosła. Zresztą, w naszej kolejce już jest kilka takich. Więc, odpowiadając na Twoje pytanie, jak najbardziej jest taka możliwość.
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Czy ocena próbna musi być koniecznie pisana według kryteriów? Nawet jeżeli w wolnej kolejce przy adresie bloga widnieje oznaczenie oceny nieszablonowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ocena próbna ma jedynie wykazać, że kandydat na oceniającego w jakimś stopniu zna się na rzeczy - może być napisana szablonowo, według kryteriów, lub też nieszablonowo, czyli w sposób zupełnie luźny. Nie musisz także kierować się oznaczeniami w wolnej kolejce, w większości to były jedynie sugestie, bo oceniająca, która miała te blogi w swojej kolejce, oceniała tylko nieszablonowo.
   W razie pytań proszę pisać, pozdrawiam!

   Usuń
 3. wymienicie się numerami gadu-gadu
  Wielką literą, bo to nazwa własna.
  http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Skype-Gadu-Gadu;8509.html

  Na wszystkich podstronach używacie niepoprawnych cudzysłowów (nie wie, jak to jest w ocenach, bo jeszcze nie zaglądałam) i dywizów w charakterze myślników, co jest błędem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeoczyłam Gadu-Gadu, aktualizując podstrony. Dziękuję za czujność, na zaś przepatrzę je jeszcze raz.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 4. "Okres próbny wynosi trzy oceny."
  A jest jakiś określony czas, w którym owe trzy oceny trzeba oddać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie ma ograniczenia czasowego.
   Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Witam. Chciałabym wysłać zgłoszenie, ale trzeba napisać ocenę bloga z wolnej kolejki. Przeprasza, ale wszystkie kolejki u każdej z oceniających są zablokowane, więc gdzie mogę znaleźć te blogi z wolnej kolejki? Dziękuję z góry za odpowiedź. xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej. Nie wiem, czy aby na pewno chodzi Ci o to, o co myślę, że Ci chodzi... Wolna kolejka jest na podstronie "Kolejne" i jest to ostatnia z kolejek, rzeczywiście obecnie zamknięta dla zgłaszających się, ale Ty bez problemu możesz sobie wybrać któregoś bloga do oceny.
   Pozdrawiam! W razie problemów pisz śmiało.

   Usuń