Kwiaciarki


Mukudori
Co oceni? Przede wszystkim opowiadania romantyczne, psychologiczne, kryminały i dramaty. Wątki homoseksualne i erotyczne to także jej klimaty. W M&A bardzo dobrze się orientuje, w razie wątpliwości proszę pytać. Ceni opowiadania własne, o ile napisane z sercem i oryginalnością. Lubi wampiry, elementy fantastyki, trochę mniej opowiadania przygodowe. Jest jednak wiele kategorii, których się nie chwyci. Nudzą ją dzienniki i pamiętniki, nie oceni blogów grupowych, a także tych związanych z modą, muzyką, religią czy recenzjami. Harry Potter, a także blogi poświęcone gwiazdom, to dla niej czarna magia. Jeśli tematyka Twojego bloga nie została wymieniona, zapytaj.
Mukudori szczególną uwagę przywiązuje do niepowtarzalności i przyzwoitej ortografii. Nad interpunkcją do tej pory sama nieraz załamuje ręce, dlatego stara się być wyrozumiała. Dobra grafika zrobi na niej wrażenie, chociaż nie to jest według niej najważniejsze.Freehugs (staż)
Najchętniej oceni pamiętniki, ale tylko te prawdziwe: nie chce czytać o tym, że dzisiaj zjadłaś to lub to, chce Twoich przemyśleń. Opowiadania; fanfiction (Igrzyska Śmierci, Nastoletni Wilkołak, Zmierzch), własne (nieważne, jaki rodzaj, może być nawet horror). Twoje zdjęcia i grafikę; to też lubi, serio. Nie oceni na pewno opowiadań historycznych, o Harrym Potterze, M&A, a także o serialach, których nie ogląda (czyli wszystkich, prócz "Nastoletni Wilkołak") oraz o różnych zespołach. Jeśli chcesz, aby oceniła jakikolwiek blog z innej kategorii niż te, które wymieniła, napisz w komentarzu, a odpowie Ci jak najszybciej.Kyaa Karasu (staż)
Oceni wszystkie opowiadania, jeżeli nie będą zawierać wątków erotycznych i homoseksualnych. Jest dobrze zorientowana w sprawach M&A, jednakże nie zna wszystkich. Fanfiki na podstawie Igrzysk Śmierci i Harry'ego Pottera również nie są jej straszne. Nie tknie za to pamiętników, blogów z recenzjami, o modzie i gwiazdach. W opowiadaniach zwraca uwagę przede wszystkim na oryginalność i logikę.

1 komentarz: