Instrukcja


1.Oceniamy blogi ze wszystkich istniejących portali oraz z różnych kategorii.
2.W żadnym wypadku nie bierzemy pod uwagę blogów zawieszonych, opuszczonych oraz takich, których najnowszy post ukazał się 30 dni wcześniej. Nie oceniamy także szabloniarni i innych ocenialni.
3.Prosimy o wyłączenie opcji blokady kopiowania treści na czas oceny.
4.Prosimy, byś wybrał oceniającą, to bardzo ułatwi nam pracę.
5.Warunkiem otrzymania oceny jest dodanie odnośnika do Wszechstronnych.
6.W przypadku wszystkich typów stron wymagamy, aby istniały przynajmniej 4 posty.
7.Warunkiem dodania do kolejki jest umieszczenie poprawnego zgłoszenia na przeznaczonej do tego podstronie (pełny adres bloga, swój nick, hasło, oceniającą, ewentualne uwagi i kategorię bloga: opowiadanie/dziennik lub pamiętnik/ inne).
8.Przed zgłoszeniem uprasza się o zapoznanie się z kolejkami. Niektóre z nich mogą być zablokowane.
9.Prosząc o ocenę szablonową, decydujesz się na ocenę zgodną z zamieszczonymi na stronie kryteriami. Ocena nieszablonowa jest oceną bardziej subiektywną. W obu przypadkach oceniająca ma obowiązek ocenić co najmniej cztery posty, choć w rzeczywistości raczej podejmuje się oceny większości.
10.W żadnym wypadku nie można zmieniać szablonu wtedy, kiedy jest się pierwszym w kolejce. Jeśli bardzo Ci zależy, zapytaj oceniającą, czy już zaczęła ocenę. W innym wypadku oceniająca ma prawo wystawić odmowę.
11.Twój blog może trafić do wolnej kolejki, jeśli wybrana przez Ciebie oceniająca zrezygnuje z oceniania.
          12.Blogi z wolnej kolejki, które są usunięte, zamknięte albo nieczynne od ponad roku, będą usuwane bez wystawienia odmowy na głównej stronie i poinformowania autora.
13.W przypadku ważnych zmian na Twoim blogu, nie zapomnij nas o tym poinformować.
14.Do ponownej oceny można się zgłosić, ale tylko raz, po wprowadzeniu widocznych zmian. Należy to uwzględnić w zgłoszeniu, ponieważ osoba uzupełniająca kolejkę musi to dopisać przy Twoim adresie.
15.Jeśli już uzyskałeś ocenę, niezależnie, czy Cię zadowala czy nie, uprzejmie prosimy, byś ją skomentował, a przynajmniej podziękował. Każda z nas poświęca swój czas dla Twojego bloga, więc byłoby miło, gdybyś to docenił.
16.Powiadomimy Cię o odmowie, jak i ocenie.
17.Gdybyś chciał zadać pytanie komukolwiek, złożyć zażalenie lub pochwałę, możesz pisać, oczywiście w kulturalny sposób, na e-mail: mukudori.kuroko@gmail.com.
18.Wszechstronna ma prawo odmówić oceny bloga, jeżeli uzna, że nie jest w stanie go ocenić ze względu na brak obiektywnego spojrzenia. Zdarza się to rzadko, ale jednak.
19.Hasło, które należy podać w zgłoszeniu to: Kamelia*.


*co jakiś czas hasło będzie ulegało zmianie


Aktualizacja: 08.07.2015

Brak komentarzy: